امشب در آستانه  24 سالگی، خودم واسه خودم تولد میگیرم؛ هدیه ام قراره این نوشته رو به خودم تقدیم کنم

به ضمیر ناخوداگاه  بفهمونم این رابطه چیه؟

این رشته توییت ناب رو از یکی از کاربرای توییتر کش رفتم

@ForneverFlower

این بزرگوار که اولین توییت سنجاق شده اش همینه البته من خیلی کوتاه و مختصر برای خودم خلاصه کردم

کل چیزی که میخوام بگم خلاصه اش اینی میشه که( یک مماس )گفته:

گفت :ما همیشه درگیر آدمای نادرست میشیم، البته در واقع اونا که به هیچ جاشون نیست، الکی

با خودمون درگیر میشیم فقط

خوب ابیوزرا ها کسایی هستند که قربانی می گیرند حالا چه میخواد پسر باشه یا دختر

قربانی هم به همین صورت

من خودم هم فکر کنم مورد آزار قرار گرفتم توی رابطه از طرف یک دختر ابیوزرا

اخرش نمیخوام بگم که یا نتیجه گیری کنم که وارد  هررابطه ای نشید. یا اصلا کلا نشید

همون طور که  سعدی میگه

به هیچ یار مده خاطر و به هیچ دیار

نه. 

ادامه اش میگه

که بر و بحر فراخست و آدمی بسیار. منظورش شخص مورد نظره

نه این که همون روز اول بگی من با یک نگاه عاشق شدم بعد که یه مدت وارد رابطه شدید. بفهمی طرف مقابلت مریضه و

تو هم درگیر و هم خودتون و هم اون نیاز به تراپیست پیدا می کنید.

اگر هم شدید با صبر و حوصله،شناخت کامل عاشق بشید. و به قصد ازدواج

البته خیلی از پسر ها قصدشون ازدواج نیست. فقط ی نیازها و تفریح

منظورم پسرها زیر 22 سال بوداههههههههه که خیلی سرسری وارد یه رابطه میشند و فکر میکنند زندگی مشترک

داشتن کشکه.و به همین سادگی بزارین مثل من لیسانس رو بگیرین سربازی رو هم رفته باشند بعد میفهمند چی میگم

دوست داشتن احساس امنیت و آرامش، حمایت، اعتماد و احترام رو به همراه داره. سوءاستفاده با احساس قدرت و کنترل همراهه.

یه نکته‌ای که خیلیا نمی‌دونن اینه که خود ابیوزرا ها هم به شکل مریض‌گونه‌ای فاقد اعتماد به نفسن. خودشونو از نظر اجتماعی ارزشمند نمی‌دونن(بی‌پولی ، نداشتن تحصیلات یا خانواده سطح بالا)‌ و با این رابطه تلاش می‌کنن بخشی از ارزش وجودشون رو با کنترلو تسلط بر پارتنرشون به دست بیارن

قربانی هم به طرز مریض‌گونه‌آی بی‌اعتماد به نفسه و به دلایل مشابهی خودشو از نظر اجتماعی بی ارزش میدونه و سعی می‌کنه این ارزشو رو با تسلیم کردن خودش به یک نفر دیگه به دست بیاره ترسی که اون اینسکیوریتی رو تقویت میکنه بازم دوست‌داشتنی نبودنه

نمونه اش خیلی زیاده

تو رشته توییت همه از تجربه هاشون گفتن و کامنت گذاشتن

تجربه من هم که همین اسکرین شات بالا

همین قضیه دست نوشته به آذز که خیلی سر صدا کرد

و فیک بود البته

عشق قربانی؛ برای فرد سوءاستفاده کننده ؛چندان اهمیتی نداره. اون داره از طریق آزار قربانی داره کمبودهاش رو جبران میکنه

بدی رابطه ی ابیوزیو اینه که هر چی زمان میگذره

وابستگی که بیش تر میشه ابیوز هم بیش تر میشه

بعد بخاطر ابیوز اونقدر خالی از اعتماد به نفس میشه که نمیتونه کات کنه

یه سیکل معیوب مثل خیلی بیماری ها

در یک رابطه ابیوزیو یا سواستفاده‌گرانه هرچی بیشتر تحمل کنی و به زعم خودت فداکاری کنی ، احترامت رو بیشتر نزد پارتنرت از دست میدی و اون بیشتر ابیوزت می‌کنه

این باعث میشه قربانی احساس دیوونگی بکنه و از طرفی چون ابیوزرا این احساس رو در طرف مقابلشون القا میکنن که از اون شخص بهتر گیرت نمیاد ، قربانی می‌ترسه مشکلش رو با کس دیگه‌ای مطرح کنه

تامام

بدی رابطه‌ی عاطفی پیچیده و غلط فقط اون زجری که در دوران خودش بهمون می‌ده نیست. علاوه بر اون تمام باریست که تا سال‌ها به روابط صحیحمون هم تحمیل می‌کنه. اون ترس‌ها، ناامنی‌ها، نکنه اینو اونجوری بفهمه‌ها. تحلیل رفتار طبیعی آدم صحیح بر اساس تجربه‌ی رفتار بیمار آدم غلط.

یادتون باشه که ابیوزر وما یک شخصیت شیطانی نیست ، ممکنه او هم به خاطر ابیوزهایی که در بچگی

شده یا حقارتی که کشیده ، ابیوزر شده باشه ، راه حلش فقط و فقط روان‌درمانیه.

در من، کسی باز یاد تو افتاد، امشب

بانگی تو را، از درونم صلا داد، امشب

من بی‌تو، امشب دلم شادمان نیست اینجا

بی‌ من، تو، هر جا که هستی دلت شاد، امشب

در ذهنم‌ ای چهره‌ات بهترین یادگاری! 

زیبا‌ترین شعرم ارزانی‌ات باد امشب

من با اجازه تون ۴تا کتاب بگم در این مورد که خوبن،

۱.زندگی خود را دوباره بیافرینید

۲.طرحواره درمانی--انتشارات ارجمند جلد یک

۳.وضعیت آخر

۴.هنر شناخت مردم

اینم دوتا موزیک ویدیو با اهنگ های قشنگشون

Bumro Video Song - Notebook

اینم دو تا ویدیو برای رقاصایی مثل خودم

تو عمرم همچین رقص قشنگی ندیدم

Ghar More Pardesiya Video Song - Kalank

2-First Class - Kalank Full Hd

اینم یه اهنگ از آریجیت خودمون

نامه به فرزندم= گناه

به بهانه هشتگ #بابا_میدونه برای دخترم جانان

رابطه سواستفاده‌گرانه یا Abusive Relationship”

هم ,رو ,  ,اون ,رابطه ,یک ,و به ,هم به ,به هیچ ,رو با ,نظر اجتماعی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تهیه،تولید و توزیع لوازم پرداختکاری اکران موزیک شاخص 24 : اخبار و تحلیل بازار بورس سلام بر سلامتی دیجی ارز لینکدونی وقتی روز به‌ روز بزرگتر می‌شوی زیبایی سایت موسیقی اصیل ایرانی و آموزش خوانندگی و ساز فروشگاه نزدیک شما